KAMU SPOTU + REKLAM + PRODÜKSİYON Sadece En İyi Bildiğimiz İşi Yapıyoruz!
0530 899 57 78 [email protected]

Oda Ajans Reklam ve Prodüksiyon

Oda Ajans , 2005 yılında, sinema ve televizyon alanında eğitim almış bir grup genç girişimci tarafından kuruldu. Ankara Kızılay ’da bulunan bir iş hanınında, tek odalı bir ofiste faaliyetlerine başlayan ajans, bu nedenle “ ODA ” ismini aldı.

Film prodüksiyon alanında çalışmalarına başlayan Oda Ajans , dinamizmi ve heyecanı ile kısa sürede kamu spotu , belgesel film , reklam filmi, tanıtım filmi, TV programı, TV reklam filmi, hava çekimi, müzik videoları, marka filmleri, film yapımı, klip çekimi gibi pek çok prodüksiyon ve projeye imza attı.
 
Kamu ve özel sektörde içlerinde TRT, Adalet Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Türk Hava Kuvvetleri, ÖSYM, TAPDK, Kültür Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TOBB, Başkent OSB, Decathlon, FIAT, Turkcell, Paşabahçe, Bilkent Otel, Hacettepe Üniversitesi, Butcha Steak House, Kariyerim Koleji‘nin de bulunduğu önemli çalışmalarda yer aldı. Hemen her sektörde yüzü aşkın referansı olan bir prodüksiyon ajansı haline geldi. 
 
Türkiye çapında dev firmalara hizmet verdi. Onlarca tanıtım filmi , klip , belgesel , kamu spotu , TV programı ve organizasyona imza attı.
 
Bilgi birikimini, ekip ve ekipman portföyünü genişletti, kamera , lens , ses ekipmanları , ışık ekipmanları , set ekipmanları dahil olmak üzere tüm film ekipmanlarını, donanım ve yazılım teknolojisini sürekli güncelleyerek sektörün bir adım önünde kalmaya gayret etti.
 
Yıllar içinde Ankara ’nın en saygın ve güçlü prodüksiyon ekiplerinden biri haline gelen Oda Ajans sunduğu hizmet kalitesi ile sektördeki yerini sağlamlaştırdı.
 
Oda Ajans bünyesinde bulunan yönetmen , yapımcı , görüntü yönetmeni , kameraman , metin yazarı , ışıkçı , flycam operatörü gibi asli prodüksiyon unsurlarını bulundururken, irtibatta olduğu çözüm ortakları ile havadan çekim ve havadan canlı yayın , klip çekimi , flycam çekimi gibi çözümlerin yanında; tanıtım filmi , reklam filmi , ürün tanıtım filmi , film yapımı , reklam çekimi , kurumsal tanıtım ve video tanıtım gibi prodüksiyon ve post prodüksiyon alanlarında tüm çözümleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.
Metaveri Digital Agency